slajd_mini

Miło nam poinformować że dziś otrzymaliśmy oczekiwane pismo z Urzędu Morskiego w Gdyni akceptujące termin XV edycji Marszu Śledzia. Zapisy elektroniczne potrwają do końca maja br.. Marsz Śledzi odbędzie się w sobotę 22 sierpnia 2015 roku, czyli zwyczajowo w przed ostatni weekend sierpnia. W przypadku niepogody terminy awaryjne to niedziela 23 lub weekend 29-30 sierpnia. Jak zwykle w marszu weźmie udział max. 100 śmiałków w kategoriach: Nowicjusz, Weteran, Ratownik.

Miło nam poinformować że dziś otrzymaliśmy oczekiwane pismo z Urzędu Morskiego w Gdyni akceptujące termin XV edycji Marszu Śledzia. Zapisy elektroniczne potrwają do końca maja br.. Marsz Śledzi odbędzie się w sobotę 22 sierpnia 2015 roku, czyli zwyczajowo w przed ostatni weekend sierpnia. W przypadku niepogody terminy awaryjne to niedziela 23 lub weekend 29-30 sierpnia. Jak zwykle w marszu weźmie udział max. 100 śmiałków w kategoriach: Nowicjusz, Weteran, Ratownik. Utrzymujemy również w mocy zwyczaj 10 miejsc "last minute" do wzięcia w dniu imprezy. Szczegóły w regulaminie.

Uwaga, w związku z ogromną liczbą zgłoszeń elektronicznych w roku ubiegłym i niskim późniejszym udziałem osób wylosowanych w Marszu wprowadzamy nowe zasady zapisów elektronicznych! Losowanie uczestników Marszu odbywać się będzie wyłącznie z pośród osób zgłoszonych poprzez formularz rejestracyjny. Zgłoszenie do losowania wymaga zaryzykowania 10 zł. Dla pierwszych 200 zgłoszonych osób mamy prezent w postaci pierwszego w historii kalendarza ściennego Marszu Śledzia (nie do kupienia). Więcej w zakładce zapisy. Powodzenia w zapisach i losowaniu!