slajd_mini

Aktualności

Otrzymaliśmy oczekiwaną zgodę z Urzędu Morskiego w Gdyni na tegoroczną edycję Marszu Śledzia.

Uwaga w tym roku, poobijami wirusem ruszamy z nowymi zasadami zapisów. Najpierw rywalizacja o miejsca w wirtualnym Marszu Śledzia! Nie wiele brakowało a na wirtualnym by się skończyło. Każdy może wziac w nim udział i w ten spsób zapewnić sobie pamiatkowy medal i koszuklę z okazji XX edycji naszego marszu. Jeżeli chcecie z nami pomaszerować 22.08.2020 r. to udział w wirtualnych zawodach pozwoli też zakwalifikować się do XX Marszu Śledzia w wersji realnej. Szczegóły zapisówi nowych zasad w marszu zanjdziecie w Regulamienie Marszu i Regulaminie Zapisów. Bez zmian pozostaje zasada łącznie 100 uczestników marszu realnego oraz tzw. miejsca "Last Minute", aukcje harytatywne i konkursy Seko oraz Poznaj Swój Kraj. Kwalifikujemy te osoby, które wykręcą najlepsze wyniki we wszytskich 3 dyscyplinach (pywanie, Nordic Waliing, bieganie) wg parytetów miejsca w kategoriach: Nowicjusze, Weterani, Ratownicy, Extreme. Pisałem po ostatnim marszu w 2019 roku, że bedą zmiany bo za dużo mamy interwencji ratowniczych w trakcie marszu i za dużo osób bez przygotowania fizycznego podejmuje nasze wyzwanie. Marsz Śledzia musi być wydarzeniem bezpiecznym dla uczestników i organizatorów! To nie jest "spacer" tylko marsz przez morze i pogoda nie jusi być dla nas tak bardzo łaskawa jak w ostatnich edycjach. Tym, którym sił jeszcze nie starcza pozostaje medal z marszu wirtualnego! Głowa do góry i zapraszam do rywalizacji!
 
Radosław Tyślewicz - Pierwszy Śledź RP

2 Pakiety Startowe na Marsz Śledzia 17.08.2019? - wartość pakietu 180 zł. Czas licytacji - 01.08-09.08 godz. 20:00. Dwie najwyższe kwoty wygrywają! Kto chętny? Pieniążki z licytacji przeznaczone będą na sprzęt rehabilitacyjny dla Jasia - pionizator.  Prosimy o licytowanie w komentarzach w poście na stronie Jasia. Cena wywoławcza - 100zł. Więcej informacji o marszu: Link
Historię Jasia można przeczytać na zbiórce Jasia, która jest jeszcze otwarta: https://www.siepomaga.pl/jan-bisztyga
Zachęcamy do wzięcia udziału ? Dobro wraca - link do licytacji an profilu Jasia: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2218612424902631&id=154717714625456&_rdr?

Dobre Wieści! Znamy termin XIX Marszu Śledzia - edycja lato 2019. Otrzymaliśmy zgodę z Urzędu Morskiego w Gdyni. Miło mi ogłosić tą dobra nowinę w dniu urodzin Pierwszego Śledzia RP i Walentynki. Maszerujemy w sobotę 17.08.2019 r., termin zapasowy to Niedziela 18.08.2019 r. Planujemy uruchomienie zapisów na początku marca br. Ponieważ pracujemy nad pewnymi zmianami (np. pulą miejsc Extreme) proszę o cierpliwość!

Zostały rozesłane na podane w zapisach adresy e-mail informacje o wylosowaniu lub nie w ramach drugiego losowania. Teraz zostały już tylko 2 opcje: Aukcja Charytatywna 2 miejsc w sierpniu oraz 10 miejsc Last Minute w dniu imprezy na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Miejsca osób z II losowania które się nie wywiążą w terminie z nadesłania karty startowej przechodzą na rzecz miejsc Lat Minute. Będzie jeszcze "Wieczór z Marszem Śledzia" w piątek poprzedzający marsz w Kuźnicy - informacje na FB!