slajd_mini
Jak to mówią „miarą starzenia się utrata zdolności szybkiej adaptacji do zmieniającej się rzeczywistości” a nasz Marsz jest ciągle młody i napędzany optymizmem i pogodą ducha naszych uczestników i sympatyków! NOWY TERMIN - Pomaszerujemy już 26 CZERWCA 2022 r. (NIEDZIELA), termin rezerwowy na wypadek niepogody to 30.06.2022 r. (Czwartek).
Zmiana terminu z sierpniowego na czerwcowy to nowy rozdział w naszej dwudziestoletniej historii (pierwsze przejście miało miejsce w maju 2002 roku), jest on zgodny z decyzją Urzędu Morskiego w Gdyni oraz Zarządzeniem porządkowym Nr 5 z kwietnia 2014 roku.
Zasady zapisów (utrzymamy zasadę zawodów wirtualnych), terminy rywalizacji, wysokość opłat, nowy regulamin, itp. opublikujemy w kwietniu br. ale już po Świętach Wielkiej Nocy. Dziś można się radować i Marsz Śledzia w kalendarzu wakacyjnym zaplanować. Nie zapominajcie o przygotowaniu odpowiedniego poziomu tężyzny fizycznej, optymizmu i obowiązkowo pokładów szczęścia – będą potrzebne aby załapać się na maszerującą 100 uczestników.

dr Radosław Tyślewicz – Pierwszy Śledź RP