slajd_mini

Śledzie polecą! i to wysoko! Marsz Śledzia a konkretnie jego twórca otrzymał potwierdzenie zgłoszenia do lotów Red Bull'a. Do 24 maja trzeba przesłać projekt maszyny latającej, zgłoszenie zespołu (4 os., w tym pilot) oraz pomysł na SHOW zespołu wraz z doborem muzyki i kostiumów, do lotów zostanie dopuszczonych tylko 40 najlepszych projektów, musimy wygrać! Uwaga szukamy śmiałków do naszej drużyny.

Śledzie polecą! i to wysoko! Marsz Śledzia a konkretnie jego twórca otrzymał potwierdzenie zgłoszenia do lotów Red Bull'a. Do 24 maja trzeba przesłać projekt maszyny latającej, zgłoszenie zespołu (4 os., w tym pilot) oraz pomysł na SHOW zespołu wraz z doborem muzyki i kostiumów, do lotów zostanie dopuszczonych tylko 40 najlepszych projektów, musimy wygrać! Uwaga szukamy śmiałków do naszej drużyny. Zawody odbędą się w sierpniu w Gdyni, jak widać pakiet startowy do opracowania projektu maszyny latającej już dostałem:-) czas wzbić się wysoko. Pilnie poszukiwana sympatyczna UCZESTNICZKA , twarz naszej ekipy - wymagania: brak lęku wysokości (rampa na wysokości 6 m), szeroki uśmiech, nienaganna figura, optymistyczne nastawienie, umiejętność pływania, gotowość podejmowania wyzwań :-).